Licensed to East Carolina Univ. Swimming
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 11/14/2011 10:02 AM
                           ECU v Catawba - 11/3/2011                           
                                    Results                                    
 
Event 2  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 East Carolina Swimming & Divin-NC  'A'                 NT    1:47.65   11  
     1) Francis, Kylie N 22             2) Giese, Kristen B 21            
     3) Favoreto, Natalia C 21          4) Berenotto, Holly C 20          
       27.80    30.62    25.55    23.68                                    
  2 East Carolina Swimming & Divin-NC  'B'                 NT    1:51.66    4  
     1) Gibas, Anna C 19                2) Brinkley, Jessica C 21         
     3) Hess, Pamela M 20               4) Brosi, Kelsey N 21             
       27.89    31.94    26.94    24.89                                    
  3 East Carolina Swimming & Divin-NC  'C'                 NT   x1:52.95  
     1) Ford, Kayla A 20                2) Oliver, Elizabeth W 20         
     3) Gray, Lauren E 18               4) Gaskill, Kali E 21             
       28.53    32.26    33.41    18.75                                    
  4 Catawba College  'A'                              1:56.02    1:54.27    2  
     1) Yarborough, Lindsay 20          2) Kassner, Janin 19              
     3) Bostian, Caroline E 19          4) Kruglov, Katia 20              
       28.89    32.58    28.32    24.48                                    
  5 East Carolina Swimming & Divin-NC  'D'                 NT   x1:55.12  
     1) O'Toole, Heather M 20           2) Wayne, Anna E 21               
     3) Lee, Hannah K 19                4) Chew, Lauren E 18              
       28.62    33.17    27.81    25.52                                    
 
Event 3  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 East Carolina Swimming & Divin-NC  'A'                 NT    1:35.29   11  
     1) Smedstad, Andre K 18            2) Cepulis, Rokas 20              
     3) Temotio, Junior A 22            4) Simic, Nikola 20               
       24.96    26.44    22.51    21.38                                    
  2 East Carolina Swimming & Divin-NC  'B'                 NT    1:36.81    4  
     1) Mead, Jeffrey K 18              2) Ryan, Tommy J 22               
     3) Flanagan, JD D 20               4) Quarles, Will G 20             
       25.07    26.73    22.90    22.11                                    
  3 East Carolina Swimming & Divin-NC  'D'                 NT   x1:40.49  
     1) Francis, Alec R 20              2) Parker, Doug M 21              
     3) Haigwood, Turner W 20           4) Bailey, Jonathan D 21          
       25.43    28.37    23.24    23.45                                    
  4 East Carolina Swimming & Divin-NC  'C'                 NT   x1:40.58  
     1) Bobsin, Geoffrey W 20           2) Stauder, Travis K 21           
     3) Woods, Daniel J 18              4) Wittenauer, Chase H 20         
       25.39    27.95    24.51    22.73                                    
  5 Catawba College  'A'                              1:39.86    1:44.52    2  
     1) Karlsson, Mikael 24             2) Malul, Yakir 23                
     3) McCollister, Andrew 19          4) Snyder, Jacob 20               
       26.64    28.21    26.30    23.37                                    
 
Event 4  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bechar, Amit              21 ECU-NC                    NT    4:34.13    9  
      29.58   32.10   35.60   34.92   39.76   40.45   31.14   30.58
  2 Moorhead, Paige C         19 ECU-NC                    NT    4:40.21    4  
      30.08   33.69   34.88   34.43   41.37   42.06   32.19   31.51
  3 Lawrence, Anna Holland    20 ECU-NC                    NT    4:40.24    3  
      30.02   33.19   37.01   35.66   39.95   39.82   32.54   32.05
  4 Bechar, Noam              21 ECU-NC                    NT   x4:44.13  
      30.62   34.91   35.13   34.78   41.11   41.86   33.68   32.04
  5 Tunstall, Courtney        18 CATC                 5:08.44    5:07.02    2  
      32.59   37.44   37.97   38.54   44.12   45.87   35.93   34.56
 -- Lincoln, Charlsie D       18 ECU-NC                    NT   X4:37.40  
      29.21   33.64   35.42   34.98   39.48   40.38   32.85   31.44
 
Event 5  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kiraly, Attila            21 ECU-NC                    NT    4:04.55    9  
      25.41   29.20   31.12   30.41   35.57   35.65   29.68   27.51
  2 Miller, Ben W             18 ECU-NC                    NT    4:14.83    4  
      27.06   30.38   31.56   32.19   37.43   38.02   29.16   29.03
  3 McCollister, Andrew       19 CATC                 4:18.27    4:16.72    3  
      27.20   31.14   33.73   33.30   35.24   36.07   30.60   29.44
 
Event 6  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Favoreto, Natalia C       21 ECU-NC                    NT    1:53.32    9  
      25.09   28.26   29.69   30.28                                
  2 Rossi, Megan C            18 ECU-NC                    NT    1:56.10    4  
      26.83   28.97   30.08   30.22                                
  3 Marsilii, Caitlin T       21 ECU-NC                    NT    1:59.18    3  
      28.11   30.17   30.66   30.24                                
  4 Hughes, Stephanie A       20 ECU-NC                    NT   x1:59.84  
      27.83   30.02   31.02   30.97                                
  5 Bostian, Caroline E       19 CATC                      NT    2:06.13    2  
      28.65   32.18   32.94   32.36                                
  6 Carson, Ellery            18 CATC                 2:32.11    2:30.30    1  
      32.15   36.94   40.44   40.77                                
 
Event 7  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepulis, Rokas            20 ECU-NC                    NT    1:43.64    9  
      24.39   26.21   26.75   26.29                                
  2 Zatterstrom, Niles        18 CATC                 1:43.19    1:44.54    4  
      25.14   26.81   26.49   26.10                                
  3 Bailey, Jonathan D        21 ECU-NC                    NT    1:45.61    3  
      24.94   26.78   26.76   27.13                                
  4 Gaston, Hyatt H           20 ECU-NC                    NT    1:47.45    2  
      24.89   27.50   27.60   27.46                                
  5 Wyllie, Nick I            19 ECU-NC                    NT   x1:48.19  
      25.54   27.65   28.22   26.78                                
  6 Snyder, Jacob             20 CATC                      NT    1:58.48    1  
      25.82   30.10   31.50   31.06                                
 
Event 8  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Kylie N          22 ECU-NC                    NT      58.52    9  
      28.62   29.90                                                
  2 Ford, Kayla A             20 ECU-NC                    NT      58.59    4  
      28.87   29.72                                                
  3 Kruglov, Katia            20 CATC                 1:00.68    1:00.22    3  
      29.77   30.45                                                
  4 Yarborough, Lindsay       20 CATC                      NT    1:01.69    2  
      30.06   31.63                                                
  5 Chew, Lauren E            18 ECU-NC                    NT    1:02.36    1  
      30.17   32.19                                                
 
Event 9  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mead, Jeffrey K           18 ECU-NC                    NT      52.90    9  
      25.97   26.93                                                
  2 Francis, Alec R           20 ECU-NC                    NT      53.96    4  
      26.24   27.72                                                
  3 Quarles, Will G           20 ECU-NC                    NT      54.82    3  
      26.54   28.28                                                
  4 Jolly, Mike A             20 ECU-NC                    NT     x54.98  
      26.52   28.46                                                
  5 Goutt, Toomas             17 CATC                   55.22      55.07    2  
      26.92   28.15                                                
  6 Karlsson, Mikael          24 CATC                   55.13      57.10    1  
      27.63   29.47                                                
 -- Woods, Daniel J           18 ECU-NC                    NT     X55.95  
      27.20   28.75                                                
 
Event 10  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giese, Kristen B          21 ECU-NC                    NT    1:06.71    9  
      31.73   34.98                                                
  2 Lincoln, Charlsie D       18 ECU-NC                    NT    1:08.35    4  
      32.63   35.72                                                
  3 Brinkley, Jessica C       21 ECU-NC                    NT    1:08.88    3  
      32.96   35.92                                                
  4 Wayne, Anna E             21 ECU-NC                    NT   x1:11.39  
      33.69   37.70                                                
  5 Kassner, Janin            19 CATC                 1:11.26    1:12.62    2  
      34.37   38.25                                                
  6 Tomsula, Britney             CATC                 1:11.81    1:15.93    1  
      35.45   40.48                                                
 
Event 11  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan, Tommy J             22 ECU-NC                    NT      58.18    9  
      27.51   30.67                                                
  2 Stauder, Travis K         21 ECU-NC                    NT    1:00.29    4  
      28.49   31.80                                                
  3 Parker, Doug M            21 ECU-NC                    NT    1:02.50    3  
      29.51   32.99                                                
  4 McCollister, Andrew       19 CATC                      NT    1:03.18    2  
      31.02   32.16                                                
  5 Malul, Yakir              23 CATC                      NT    1:03.70    1  
      29.95   33.75                                                
  6 Stolt, Christoffer        24 CATC                      NT    1:04.12  
      29.58   34.54                                                
 
Event 12  Women 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hess, Pamela M            20 ECU-NC                    NT      27.37    9  
  2 Gibas, Anna C             19 ECU-NC                    NT      27.39    4  
  3 Morrin, Danielle M        18 ECU-NC                    NT      27.75    3  
  4 Brosi, Kelsey N           21 ECU-NC                    NT     x27.80  
  5 Rauscher, Meaghan E       20 ECU-NC                    NT     x28.25  
  6 Bostian, Caroline E       19 CATC                      NT      28.61    2  
 
Event 13  Men 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simic, Nikola             20 ECU-NC                    NT      22.74    9  
  2 Lundgren, Magnus          20 CATC                      NT      23.40    4  
  3 Flanagan, JD D            20 ECU-NC                    NT      23.55    3  
  4 Haigwood, Turner W        20 ECU-NC                    NT      23.86    2  
  5 Woods, Daniel J           18 ECU-NC                    NT     x24.72  
  6 Stolt, Christoffer        24 CATC                      NT      26.80    1  
 
Event 14  Mixed 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Kiraly, Attila            21 ECU-NC                    NT   X1:59.45  
      26.73   30.34   31.44   30.94                                
 -- Lee, Hannah K             19 ECU-NC                    NT   X2:09.81  
      29.29   32.27   33.33   34.92                                
 -- Simon, Becky R            19 ECU-NC                    NT   X2:14.12  
      29.79   33.54   35.12   35.67                                
 
Event 15  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Berenotto, Holly C        20 ECU-NC                    NT      24.03    9  
  2 O'Toole, Heather M        20 ECU-NC                    NT      24.65    4  
  3 Gaskill, Kali E           21 ECU-NC                    NT      24.86    3  
  4 Gray, Lauren E            18 ECU-NC                    NT     x26.19  
  5 Kassner, Janin            19 CATC                   26.89      27.28    2  
  6 Carson, Ellery            18 CATC                      NT      30.44    1  
 
Event 16  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Temotio, Junior A         22 ECU-NC                    NT      21.44    9  
  2 Bobsin, Geoffrey W        20 ECU-NC                    NT      21.76    4  
  3 Stauder, Travis K         21 ECU-NC                    NT      22.38    3  
  4 Zatterstrom, Niles        18 CATC                      NT      22.43    2  
  5 Goutt, Toomas             17 CATC                      NT      22.72    1  
  6 Wittenauer, Chase H       20 ECU-NC                    NT     x22.84  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Berenotto, Holly C        20 ECU-NC                    NT      51.81    9  
    1:31.88                                                        
  2 O'Toole, Heather M        20 ECU-NC                    NT      53.33    4  
      25.66   27.67                                                
  3 Gaskill, Kali E           21 ECU-NC                    NT      53.97    3  
      25.87   28.10                                                
  4 Kruglov, Katia            20 CATC                   54.06      54.14    2  
      26.19   27.95                                                
  5 Morrin, Danielle M        18 ECU-NC                    NT     x55.81  
      26.89   28.92                                                
  6 Carson, Ellery            18 CATC                 1:08.48    1:08.18    1  
      32.03   36.15                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bobsin, Geoffrey W        20 ECU-NC                    NT      47.53    9  
      22.83   24.70                                                
  2 Lundgren, Magnus          20 CATC                   47.30      47.59    4  
      22.77   24.82                                                
  3 Quarles, Will G           20 ECU-NC                    NT      48.82    3  
      23.27   25.55                                                
  4 Wittenauer, Chase H       20 ECU-NC                    NT      50.53    2  
      24.62   25.91                                                
  5 Snyder, Jacob             20 CATC                      NT      53.94    1  
      25.24   28.70                                                
 
Event 19  Women 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Kylie N          22 ECU-NC                    NT      27.54    9  
  2 Gibas, Anna C             19 ECU-NC                    NT      27.90    4  
  3 Yarborough, Lindsay       20 CATC                      NT      29.16    3  
  4 Marsilii, Caitlin T       21 ECU-NC                    NT      30.72    2  
  5 Tunstall, Courtney        18 CATC                      NT      31.99    1  
 
Event 20  Men 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mead, Jeffrey K           18 ECU-NC                    NT      24.94    9  
  2 Smedstad, Andre K         18 ECU-NC                    NT      25.00    4  
  3 Simic, Nikola             20 ECU-NC                    NT      25.54    3  
  4 Goutt, Toomas             17 CATC                      NT      26.18    2  
  5 Karlsson, Mikael          24 CATC                      NT      27.02    1  
 
Event 21  Mixed 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jolly, Mike A             20 ECU-NC                    NT   X1:54.63  
      27.35   28.42   29.45   29.41                                
 -- Francis, Alec R           20 ECU-NC                    NT   X2:03.74  
      28.88   31.00   32.26   31.60                                
 -- Ford, Kayla A             20 ECU-NC                    NT   X2:07.09  
      30.69   31.96   32.49   31.95                                
 -- Brosi, Kelsey N           21 ECU-NC                    NT   X2:08.93  
      29.88   31.97   33.23   33.85                                
 -- Bechar, Noam              21 ECU-NC                    NT   X2:10.67  
      31.19   32.56   33.39   33.53                                
 -- Lee, Hannah K             19 ECU-NC                    NT   X2:13.62  
      31.82   33.64   33.72   34.44                                
 
Event 22  Women 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kassner, Janin            19 CATC                      NT      33.58    9  
  2 Tomsula, Britney             CATC                      NT      34.78    4  
 -- Favoreto, Natalia C       21 ECU-NC                    NT     X29.48  
 -- Giese, Kristen B          21 ECU-NC                    NT     X31.63  
 -- Lincoln, Charlsie D       18 ECU-NC                    NT     X32.08  
 -- Rossi, Megan C            18 ECU-NC                    NT     X34.17  
 
Event 23  Men 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepulis, Rokas            20 ECU-NC                    NT      26.73    9  
  2 Temotio, Junior A         22 ECU-NC                    NT      27.65    4  
  3 Malul, Yakir              23 CATC                      NT      28.89    3  
  4 Stolt, Christoffer        24 CATC                      NT      29.09    2  
  5 Bailey, Jonathan D        21 ECU-NC                    NT      30.79    1  
 
Event 24  Mixed 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Ryan, Tommy J             22 ECU-NC                    NT   X2:07.16  
      28.07   31.05   33.22   34.82                                
 -- Parker, Doug M            21 ECU-NC                    NT   X2:12.33  
      30.23   33.20   34.59   34.31                                
 -- Kiraly, Attila            21 ECU-NC                    NT   X2:21.74  
      31.37   35.67   37.56   37.14                                
 -- Brinkley, Jessica C       21 ECU-NC                    NT   X2:30.53  
      34.12   38.28   39.10   39.03                                
 -- Wayne, Anna E             21 ECU-NC                    NT   X2:36.82  
      34.78   39.29   41.34   41.41                                
 
Event 25  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kruglov, Katia            20 CATC                      NT    5:32.31    9  
      29.63   32.07   33.30   33.86   33.40   33.95   34.15   34.27
      33.63   34.05                                                
 -- Chew, Lauren E            18 ECU-NC                    NT   X5:07.41  
      28.10   30.43   30.94   31.08   31.45   31.48   31.26   31.34
      31.17   30.16                                                
 -- Marsilii, Caitlin T       21 ECU-NC                    NT   X5:08.24  
      29.27   31.36   31.39   30.75   31.05   30.98   30.89   31.15
      31.24   30.16                                                
 -- Radcliffe, Brittany R     21 ECU-NC                    NT   X5:09.05  
      27.97   30.98   31.59   31.48   31.37   31.35   31.28   31.29
      31.06   30.68                                                
 -- Moorhead, Paige C         19 ECU-NC                    NT   X5:13.52  
      29.12   30.78   30.95   31.12   31.56   31.66   31.81   32.22
      32.10   32.20                                                
 
Event 26  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCollister, Andrew       19 CATC                 4:52.32    4:54.27    9  
      27.83   29.70   29.41   29.64   29.32   29.48   29.56   29.79
      30.22   29.32                                                
  2 Snyder, Jacob             20 CATC                      NT    5:32.62    4  
      27.44   32.13   33.77   34.14   34.44   33.99   34.06   34.66
      35.04   32.95                                                
 -- Wyllie, Nick I            19 ECU-NC                    NT   X4:46.09  
      25.86   28.39   29.27   29.69   29.56   28.81   29.38   29.24
      28.84   27.05                                                
 -- Haigwood, Turner W        20 ECU-NC                    NT   X4:49.50  
      25.41   28.12   29.28   29.65   29.99   29.84   30.30   29.48
      29.67   27.76                                                
 
Event 27  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostian, Caroline E       19 CATC                 1:03.07    1:04.04    9  
      29.68   34.36                                                
  2 Tunstall, Courtney        18 CATC                 1:05.68    1:08.66    4  
      32.35   36.31                                                
 -- Favoreto, Natalia C       21 ECU-NC                    NT     X56.58  
      26.46   30.12                                                
 -- Oliver, Elizabeth W       20 ECU-NC                    NT   X1:00.23  
      28.62   31.61                                                
 -- Gray, Lauren E            18 ECU-NC                    NT   X1:00.58  
      28.82   31.76                                                
 -- Rauscher, Meaghan E       20 ECU-NC                    NT   X1:00.91  
      28.77   32.14                                                
 -- Simon, Becky R            19 ECU-NC                    NT   X1:01.27  
      29.59   31.68                                                
 -- Hughes, Stephanie A       20 ECU-NC                    NT   X1:01.79  
      29.70   32.09                                                
 
Event 28  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zatterstrom, Niles        18 CATC                      NT      53.32    9  
      25.17   28.15                                                
  2 Karlsson, Mikael          24 CATC                      NT      54.06    4  
      25.21   28.85                                                
 -- Gaston, Hyatt H           20 ECU-NC                    NT     X53.40  
      24.38   29.02                                                
 -- Woods, Daniel J           18 ECU-NC                    NT     X53.53  
      25.16   28.37                                                
 -- Bailey, Jonathan D        21 ECU-NC                    NT     X54.94  
      25.83   29.11                                                
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yarborough, Lindsay       20 CATC                      NT    2:19.54    9  
      30.30   34.39   42.06   32.79                                
  2 Tomsula, Britney             CATC                 2:24.99    2:29.53    4  
      32.34   39.42   42.03   35.74                                
 -- Gibas, Anna C             19 ECU-NC                    NT   X2:07.71  
      28.35   31.56   38.57   29.23                                
 -- Morrin, Danielle M        18 ECU-NC                    NT   X2:09.04  
      28.20   32.72   37.82   30.30                                
 -- Rossi, Megan C            18 ECU-NC                    NT   X2:14.81  
      30.42   35.38   38.34   30.67                                
 -- Hess, Pamela M            20 ECU-NC                    NT   X2:14.88  
      28.84   35.54   40.17   30.33                                
 -- Lawrence, Anna Holland    20 ECU-NC                    NT   X2:15.25  
      29.44   35.57   38.37   31.87                                
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lundgren, Magnus          20 CATC                      NT    1:59.92    9  
      24.65   32.31   35.40   27.56                                
  2 Malul, Yakir              23 CATC                      NT    2:15.50    4  
      29.37   35.27   38.59   32.27                                
 -- Flanagan, JD D            20 ECU-NC                    NT   X1:58.65  
      24.42   30.24   35.70   28.29                                
 -- Miller, Ben W             18 ECU-NC                    NT   X2:02.27  
      26.88   30.52   36.48   28.39                                
 -- Smedstad, Andre K         18 ECU-NC                    NT   X2:04.64  
      25.25   29.79   40.24   29.36                                
 
Event 31  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'A'                 NT   X1:37.90  
     1) Gaskill, Kali E 21              2) Berenotto, Holly C 20          
     3) Francis, Kylie N 22             4) Brosi, Kelsey N 21             
       24.99    23.76    24.00    25.15                                    
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'B'                 NT   X1:41.96  
     1) O'Toole, Heather M 20           2) Giese, Kristen B 21            
     3) Bechar, Amit 21                 4) Radcliffe, Brittany R 21       
       25.04    25.38    25.92    25.62                                    
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'C'                 NT   X1:46.49  
     1) Moorhead, Paige C 19            2) Wayne, Anna E 21               
     3) Marsilii, Caitlin T 21          4) Gray, Lauren E 18              
       26.89    25.72    27.86    26.02                                    
 
Event 32  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba College  'A'                              1:26.34    1:28.28   11  
     1) Zatterstrom, Niles 18           2) Stolt, Christoffer 24          
     3) Goutt, Toomas 17                4) Lundgren, Magnus 20            
       22.27    22.52    22.08    21.41                                    
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'B'                 NT   X1:27.55  
     1) Cepulis, Rokas 20               2) Gaston, Hyatt H 20             
     3) Mead, Jeffrey K 18              4) Haigwood, Turner W 20          
       22.38    21.64    21.44    22.09                                    
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'C'                 NT   X1:32.89  
     1) Quarles, Will G 20              2) Wittenauer, Chase H 20         
     3) Flanagan, JD D 20               4) Jolly, Mike A 20               
       22.50    22.38    25.21    22.80                                    
 -- East Carolina Swimming & Divin-NC  'A'                 NT         DQ  
     1) Stauder, Travis K 21            2) Simic, Nikola 20               
     3) Bobsin, Geoffrey W 20           4) Temotio, Junior A 22           
       21.97    21.30    21.73    21.03                                    
 
Event 33  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coyne, Meghan E           21 ECU-NC                    NT     308.55    9  
 -- Jones, Colleen C          18 ECU-NC                    NT    X236.45  
 -- Russell, Kirstie D        20 ECU-NC                    NT    X247.12  
 -- Edwards, Taylor E         19 ECU-NC                    NT    X252.60  
 -- Yamamoto, Katie M         21 ECU-NC                    NT    X262.27  
 
Event 34  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dunsmore, Tyler A         21 ECU-NC                    NT     330.90    9  
  2 Comiskey, Kyle F          22 ECU-NC                    NT     263.47    4  
 
Event 35  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jones, Colleen C          18 ECU-NC                    NT    X218.55  
 -- Edwards, Taylor E         19 ECU-NC                    NT    X238.05  
 -- Russell, Kirstie D        20 ECU-NC                    NT    X263.70  
 -- Yamamoto, Katie M         21 ECU-NC                    NT    X268.72  
 -- Coyne, Meghan E           21 ECU-NC                    NT    X314.77  
 
Event 36  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Comiskey, Kyle F          22 ECU-NC                    NT    X242.02  
 -- Dunsmore, Tyler A         21 ECU-NC                    NT    X321.00  
 
                    Combined Team Scores - Through Event 36                    
 
  1. East Carolina Swimming & Divin      310   2. Catawba College                     162